O nás

Naše společnost je specializovaným velkoobchodem pro průmysl. Nabízíme ve spolupráci s našimi partnery kvalitní produkty v oblasti normalizovaných dílů pro střižné a tvářecí nástroje včetně dnes již neodmyslitelné elektronické ochrany nástrojů formou světelných a dotykových senzorů. V nabídce máme dále i periferie k lisům jako odvíječe, rovnačky, podavače, olejovací zařízení, ale i zařízení pro manipulaci s těžkými nástroji. V neposlední řadě nabízíme i průmyslové mazací látky, ale i servis a případně fluidmanagement. Dále máme v nabídce stroje pro ohýbání trubek a profilů, ale i stroje na zpracování konců trubek.

Jsme rodinná společnost založená v roce 1992, která se v začátku etablovala jako dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro textilní stroje českých výrobců. Poté jsme začali dodávat a zajišťovat díly a komponenty pro významné evropské výrobce. od roku 2000 jsme začali specializovat na dodávky lisů a periferií pro kovozpracující průmysl, kdy jsme postupně náš sortiment rozšířili do dnešní podoby.

V roce 2019 jsme úspěšně získali certifikaci ČSN EN ISO 9001:2016.

Pracujeme na našem neustálém zlepšení a jako hlavní cíl máme uspokojení našich zákazníků dodávkami kvalitních produktů a služeb. Poskytujeme též poradní činnost v oblasti zajištění nástrojů proti poškození volbou nejen vhodných senzorů nebo řešení, ale výběrem vhodné mazací látky, případně emulze nebo oleje.

Přejít nahoru