Úvod

Normalizované díly

Náš dodavatel firma Alfred Konrad VEITH z německého Öhringenu vyrábí a dodává špičkové komponenty pro lisovací nástroje, tak i pro vstřikolisovací formy. Tyto komponenty jsou vhodné i pro montážní linky a jiné aplikace, kde je zapotřebí vysoká přesnost a kvalita za přijatelnou cenu. Máme v nabídce razníky, střižníky, vyhazovače trubkové vyhazovače, ploché vyhazovače, vrtací pouzdra, střižná pouzdra, pružiny a to jak plynové pružiny, tak i vinuté pružiny, datumky a značící razníky, eladur (polyuretan) a to jak polotovary tak i hotové výrobky, broušené čepy a další sortiment.

Senzory

Pro bezpečné výrobní procesy
Po čtyři desetiletí se společnost VERSTER – nyní Kistler vyznačuje inovativními a technologicky vyspělými systémy pro zajištění kvality a sledování procesů lisování a tváření.
Nabízíme vysoce specializované know-how a širokou škálu měřicích a senzorových produktů pro bezpečné, transparentní výrobní procesy a důsledné zajištění kvality.

Manipulace s nástroji

Švédský dodavatel firma AGAB Pressautomation AB, kterou na našem trhu zastupujeme, má dlouholeté zkušenosti v oblasti manipulace s těžkými nástroji a automatizace lisovací technologie. Společnost se specializuje na dodávky zákaznicky specifických projektů pro minimalizaci časů potřebných pro manipulaci a výměnu nástrojů.

Ohýbačky trubek a stroje na zpracování konců trubek

Německý výrobce firma MOBITEC je specialistou v oblasti ohýbání trubek. Naše stroje jsou určeny na ohýbání trubek od průměru trubky ca 4 mm do 60 mm. Máme v nabídce ruční ohýbačky, poloautomatické ohýbací stroje a automaty na ohýbání trubek. Další oblastí jsou stroje na zpracování konců trubek, zde máme dvě řešení – klasické tváření pomocí trnů a potom rotační tváření konců trubek vnější rotační hlavou nebo vnitřním rotačním trnem.

Oleje a speciální mazací látky

V této oblasti zastupujeme dva dodavatele a to firmu BANTEON, která patří do Švýcarského koncernu AVIA a německou společnost OKS Spezialschmierstoffe z Mnichova. Nabízíme širokou paletu mazacích látek, hydraulických olejů, motorové oleje, převodové oleje, antikorozní prostředky, odmašťovací látky, odrezovače, přípravky pro údržbu a mnoho dalších produktů.

Přejít nahoru