Produkty

Zastupované společnosti

VIDEOcheck VVC 610

s digitální kamerovou technikou Fire-Wire

Kontrolní automat pro 100%-tní kontrolu nekonečných lisovaných a hybridních výrobků

Zkušební kabina systému VIDEOcheck

 

VVC 610 s digitální kamerovou technikou "Fire-Wire" je univerzální a autonomní kamerový měřící systém pro testování a 100% - kontrolu kontinuálně vyráběných dílů.

Tento systém najde uplatnění hlavně v "nekonečných" - výrobních linkách jako například v lisovacích linkách, laminátovacích linkách, vstřikolisovacícch linkách a při převíjecích procesech.

Modulární konstrukce umožňuje v kombinaci s digitálním kamerovým systémem technologie FireWire integrovat do zkušební kabiny VIDEOcheck VVC 610 kombinaci systémů s různým rozlišením tak i  černobílé nebo barevné videokamery, dle případu použití nebo aktuální potřeby zákazníka.

Použití FireWire digitálních kamer tak i počítačů pro zpracování obrazu s "PCI Express" sběrnicovou technologií kombinuje široký dynamický rozsah v šírokém pásmu a s vysokou rychlostí zpracování obrazu, které umožňují řešení stále složitějších úkolů, které mohou být analogovou technikou řešeny pouze částečně, pokud vůbec.

Uživatel má k dispozici mnoho možností pro kontrolu svých produktů, přes klasickou rozměrovou kontrolu relevantních rozměrů až po kompletní obrysovou kontrolu celého dílu pro zjištění sporadických závad.
Je-li zjištěna chyba, je systém schopen individuelně přízpůsobitelný od zastavení výrobní linky přes vyřazení vadných dílů nebo jejich značení.

Spojovací proces je velmi jednoduchý, protože všechny potřebné komponenty jsou již integrovány. Je zde nutný pouze signál - spojka ON / OFF - ze strany lisu a spojení se zastovacím okruhem lisu.

S vestavěným pohonem pásu s předřazeným snímačem DHS 800 je zaručena automatická řídicí smyčka, která zaručuje nepřetržitý kontrolní proces.

Spuštění snímání obrazu probíhá průběžně za pomoci laserového snímače. Dále je dostupná také jednoduchá verze bez integrovaného pohonu pásu, VVC 610 / L.

VIDEOcheck VVC 610 s LASERmark VLM 600 os firmy VESTER
pro průběžné značení (Marking-on-the-fly)

VIDEOcheck VVC 610 s převíjecím automatem