Produkty

Zastupované společnosti

COMPACTvision VCV 500

s digitální kamerovou technikou Fire-Wire

Kompaktní Vision-System pro bezkontaktní měření a kontrolu

VCV 500 s 15" dotykovým monitorem

VCV 500 je kompaktní Vision-System na bázi běžného PC sdigitální kamerovou technikou »FireWire«. Díky svým kompaktním rozměrům s integrovaným 15 "dotykovým monitorem, opticky oddělené I / O jednotka s LED a LCD zobrazení stavu a rozsáhlé PC rozhraní zvláště vhodný pro integraci do stávající výroby nebo montážní linky a to pokud je žádoucí inteligentní kamerové řešení.
Kromě toho mohou být realizovány s VCV500 automatizované kontrolní a měření systémy, které se vyznačují velmi příznivým poměrem cena-výkon. Digitální "FireWire" kamerová technologie umožňuje připojení černobých nebo barevných kamer s různým rozlišením. Pro VCV 500 jsou k dispozici velmi rozsáhlé softwarové nástroje, menu a rozhraní v podstatně odpovídá známým systémům z digitální produktové řady VVC.

Uživatel má k dispozici mnoho možností pro kontrolu svých produktů, přes klasickou rozměrovou kontrolu relevantních rozměrů až po kompletní obrysovou kontrolu celého dílu pro zjištění sporadických závad. Digitální opto-izolované I / O rozhraní a nejnovější PC rozhraní, jako je Gigabit Ethernet a USB zajišťují snadné spojení v oblasti průmyslové automatizační techniky.