Produkty

Zastupované společnosti

Kamerové systémy, hlídání nástrojů a olejování pásu

Kamerové systémy, hlídání nástrojů a olejování pásu

Systémy hlídání nástroje

Nasazení Siegfried-lisovací-Procesorů pro kontrolu a řízení procesů lisování vede ke zvýšení hospodárným a efektivnosti výroby - a tím ke zvýšení hodnotové výtěžnosti. Naše přístroje, které jsou dlouholetou spoluprací s našimi zákazníky vyspělé a tisíckrát osvědčené, jsou velice jednoduché a pohodlné na obsluhu. Současně nabízejí velice spolehlivou ochranu před poškozením nástroje a stím spojenými prostoji, pomáhají odstranit chyby při lisování a umožňují zvýšení počtu zdvihů. Se systémem Siegfried můžete optimálně využívat Vaše lisovací automaty

Systémy olejování pásu

Úsporné používání olejů a chladících kapalin je smysluplné jak z ekonomických, tak ale i z ekologických důvodů. S olejovými systémy firmy Siegfried markantně prodloužíte životnost nářadí, které navíc nespotřebuje víc oleje, než je nezbytně nutné.

Olejovací systémy firmy Siegfried pracují na principu projekční techniky. To znamená, že je olej nanesen prostřednictvím vzduchu pravidelně v mikroskopicky malých kapičkách a bez tvoření mlhy.

Kamerové systémy

Měřící a třídící stroje řady VideoCeck  jedná se o univerzálně použitelný systém
pro 100%- tní kontrolu různých částí a sérií dodávek pro automobilový průmysl, telekomunikace, elektrotechnický průmysl a další.

Laser-značící systém pro nekonečný pás lisovaných dílů pro kontinuelní značení pomocí
"Marking On The Fly"