Produkty

Zastupované společnosti

Údržba

Produkty pro údržbu

Výrobky chemické technologie OKS pro údržbu byly vyvinuty speciálně pro splnění složitých nároků pro použití při údržbě a montáži. Ať již v náročných provozních podmínkách, stejně jako při vysokých zatíženích a extrémních teplotách nebo při působení agresivních prostředí jako jsou prach a koroze, výkonnost našich produktů pro údržbu vás vždy přesvědčí.

Označení Název Popis
OKS 90 Pasta k zajištění závitů Pevný prostředek k zajištění šroubů ve formě pasty. Odolává vibracím. Použití rovněž na zušlechtěných plochách, nerezové oceli a jiných pasivních materiálech jako jsou např. plasty. Má střední pevnost, a proto je možná nedestruktivní demontáž. Univerzálně použitelné.
OKS 611 Odrezovač s MoS2 Pro nedestruktivní demontáž pevně ulpívajících nebo zarezlých částí strojů. Velmi dobré penetrační vlastnosti. Odpuzuje vlhkost. Dobré mazací vlastnosti díky přítomnosti MoS2. Univerzální odrezovač pro průmysl, dílnu a hobby.
OKS 621 (F)Rost Breaker Nedestruktivní demontáž pevně ulpívajících nebo zarezlých částí strojů. Rozrušení zkorodované vrstvy ochlazením až na -40°C. Vniknutí penetračního oleje do jemných trhlin. Rychle působící odrezovač pro průmysl, dílnu a hobby.
OKS 640
OKS 641
Olej pro údržbu K demontáži, mazání a ošetřování částí strojů OKS 641* a kovových ploch. Dobrý čisticí účinek. Dočasná ochrana proti korozi. Odpuzuje vlhkost. Pro průmysl, dílnu a hobby.
OKS 1360
OKS 1361
Silikonový separační prostředek Separační a kluzný prostředek pro zpracování plastů. Chemicky neutrální. Bez rozpouštědel. Bezbarvý. Odpuzuje vodu. Pomocný prostředek pro zatahování pryžových profilů. Mazání řezných hran. (OKS 1361: Ošetřování a impregnace povrchu plastů a textilií.)
PKS 1501 Separační prostředek bez silikonu Separační prostředek bez silikonu pro elektrické svařování a svařování v ochranné atmosféře. Zabraňuje přivařování kapek při svařování. Zvyšuje odolnost proti vzplanutí. Vysoce účinný separační prostředek bez silikonu pro zpracování plastů. Univerzální svařovací sprej na bázi rozpouštědel.
OKS 1600
OKS 1601
Separační prostředek pro svařování, koncentrát na bázi vody Separační prostředek na bázi vody pro elektrické svařování a svařování v ochranné atmosféře, šetrný k prostředí. Zabraňuje přivařování kapek při svařování. Zvyšuje odolnost proti vzplanutí. Lze beze zbytku odstranit. Univerzální koncentrovaný separační prostředek pro svařování bez použití silikonu.
OKS 2701 Chladicí sprej Prudké podchlazení menších ploch a součástí až na -45°C. Simulace podmínek studeného startu u motorů vozidel. Pro vyhledávání přerušení podmíněných teplem. Chrání okolní oblasti při letování a svařování. Snadná montáž lisovaných spojů.
OKS 2721 Tlakovzdušný sprej Odstranění volných částic nečistot na nepřístupných místech. Suchá směs plynů pod tlakem, bez oleje. Vypařuje se rychle a beze zbytků. Pro údržbu v elektronice, jemné mechanice, u optických přístrojů a všech druhů kancelářských strojů.
OKS 2800
OKS 2801
Vyhledávač netěsností Vyhledávání netěsností potrubí, armatur a nádob pod tlakem. Tvoření bublin je známkou úniku plynu. Univerzálně použitelný. Nejedovatý. Vhodný pro tlakovzdušná, kyslíková, plynová zařízení a chladicí stroje.
OKS 2810
OKS 2811
Vyhledávač netěsností mrazuvzdorný Vyhledávání netěsností potrubí, armatur a nádob pod tlakem do -15°C.  Tvoření bublin je známkou úniku plynu. Univerzálně použitelný. Nejedovatý. Vhodný pro tlakovzdušná, kyslíková, plynová zařízení a chladicí stroje.
OKS 2901 “Ladění řemenů” Zvyšuje tažnou sílu řemenů. Zabraňuje prokluzu. Chrání řemeny před vysycháním a opotřebením. Prodlužuje životnost. Zamezuje pískání. Univerzální použitelnost pro všechny klínové, kruhové a ploché řemeny.