Produkty

Zastupované společnosti

Specielní výrobky

Separační látky pro beton


Pro ortbeton, hotové díly a jako ochrana míchaček

Avilub Metaform je separační látka pro beton s použitím:

  • Formy a bednění pro výrobu dílů z betonu
  • Ochrana bednění použité na stavbě
  • Betonové míchačky

Toto médium se aplikuje před přivedením čerstvého betonu. Tímto se dosáhne při formování čistého a stejnoměrného povrchu betonového výrobku. Jeho použitím se podstatně omezí zbarvení povrchu a tvorba zbytků tak i vzniku vzduchových pórů a to v rozsahu míry ovlivnitelnosti použití separačních hmot. Řada Metaform obsahuje jak rozpouštědla tak i výrobky bez obsahu rozpouštědla.

Tuky

AVIA tuky jsou specielní tuky dle DIN 51 825 pro široké spektrum použití na různé bázi a s různou konzistencí v nejvyšší kvalitě na praxí orintované použití v:

  • Obráběcích strojích
  • Automobilech
  • Stavebních strojích
  • Zemědělských strojích a zařízeních
  • a další.

Pro centrální mazací zařízení v oblasti automobilů doporučujeme tekuté tuky upravené na výrobce.

Převodové oleje


AVIA převodové oleje jsou kvalitní průmyslová maziva s různou viskozitou dle DIN 51 517, díl 3 (CLP) s velice dobrými tlakovými vlastnostmi, které jsou zaručeny i při rázovém a měnícím se zatížení. Mají velice dobrou životnost (odolnost proti stárnutí).

Ložiskové a kluzné oleje

AVIA Ložiskové a kluzné oleje jsou emulgační vysoce výkonné oleje v různých viskozitách odpovídající normě DIN 51 502 CG/ISO 3498 G s výbornými vlastnostmi a sladěné s AVILUB METACOOL "vodou ředitelné řezné a chladící kapaliny".

Hydraulické oleje

AVIA hydraulické oleje jsou specielní jedno a více oblastní oleje dle normy DIN 51 524 díl 2 (HLP), díl 3 (HVLP) s čistícím efektem (DD-efekt)- a nedetergujícími vlastnostmi. Všechny výrobky jsou k dispozici s různou viskozitou také bez obsahu zinku.

Chladiče

Řada AVIA FC výrobků obsahuje oleje pro mazání a chlazení kompresorů. Diese Kältemaschinenöle verschiedener Viskositäten werden hierbei der Einwirkung flüssiger und gasförmiger Kältemittel ausgesetzt. Die Öle werden unter Berücksichtigung der zu verdichtenden Medien in die Gruppen "KA" Verdichter mit Ammoniak und "KC" Verdichter mit halogenierten