Produkty

Zastupované společnosti

Antikorozní ochranna

Pro bezpečnou konzervaci při skladování a dopravě

Koroze je reakcí kovů s jeho prostředím. Tato reakce může vést k poškození povrchu a tím ovlivnit fukčnost dílu OKS výrobky pro antikorozní ochrannu byly vyvynuty specielně pro zajištění maximální ochranny metalických povrchů při skladování a expedici.

Označení Název Popis
OKS 2100
OKS 2101
Ochranný film pro kovy Dočasný film na bázi vosku pro ochranu proti korozi při skladování a expedici částí strojů s kovově čistými plochami. Vhodné pro všechna klimatická pásma. Pevně ulpívající transparentní film. Snadná odstranitelnost. Dobrá snášenlivost s mazivy.
OKS 2300
OKS 2301
Ochrana forem Dočasný film pro ochranu proti korozi při skladování a expedici částí strojů s kovově čistými plochami. Zelené zbarvení pro kontrolu. Vhodné pro všechna klimatická pásma. Odpuzující vodu. Snadná odstranitelnost. Dobrá snášenlivost s mazivy.
OKS 2511 Zinková ochrana Katodová ochrana proti korozi na bázi vysoce čistého zinkového prášku pro železné kovy. Ke zlepšení zinkovaných ploch. Rovněž jako penetrační základ pro nátěrové systémy. Rychleschnoucí. Pro použití u ocelových konstrukcí v klimatizační technice.
OKS 2521 Lesklý zinek Dekorativní ochrana proti korozi na bázi zinkového a hliníkového prášku pro železné kovy. Ke zlepšování žárově zinkovaných ploch. Provařitelné. Odolné proti otěru a přelakovatelné. Rychleschnoucí.
OKS 2531 Hliníkově kovová Dekorativní ochrana proti korozi na bázi hliníkového prášku pro železné kovy. Ke zlepšování žárově zinkovaných ploch. Provařitelné. Rychleschnoucí. Odolné proti otěru. Chrání výfukové soustavy vozidel. Optimální v kombinaci s OKS 2511.
OKS 2541 Ochrana nerezové oceli Odolná ochrana a dekorační vrstva s pigmenty nerezové oceli pro všechny materiály. Velmi přilnavý. Odolný proti nárazu, odlupování a poškrabání. Rychleschnoucí. Optimální v kombinaci s OKS 2511.