Produkty

Zastupované společnosti

Ohýbání trubek

Ruční ohýbačky EHB

Jedná se o jednoduché ale přesto přesné a výkonné zařízení na ohýbání 2D u EHB0, nebo 3D ohýbání u EHB1, 2 a 3.

Poloautomatické BHA

Volně programovatelný ohýbací poloautomat pravostranné provedení. Vhodný pro kusovou výrobu, malé, střední a velké série.

Automatické BVA

Tato řada ohýbacích strojů je v jednoúrovňovém provedení. Jedná se o plně vybavený CNC - ohýbací automat servomotorický pravostranné nebo levostranné provedení. Pro kusovou výrobu, malé, střední a velké série.

Jednoúrovňový BVA 42 SM 3

Jednoúrovňový ohýbací stroj BVA 42 SM 3 R byl koncipován, zachování velice příznivé ceny pro vysoce kvalitní ohýbání hydraulických trubek v rozmezí průměru od 6 do 42 mm, při síle stěny 1 - 3 mm a ohýbacích poloměrech až 1,5 x D.…

Víceúrovňové MBVA

Víceúrovňový ohýbací stroj MBVA. CNC - víceúrovňový ohýbací automat servomotorický pravostranné nebo levostranné provedení. Pro kusovou výrobu, malé, střední a velké série.

Víceúrovňové MBVA R-L

CNC - víceúrovňový ohýbací automat servomotorický pravo a levostranné provedení. Vhodné pro kusovou výrobu, malé, střední a velké série.

Automatizovaná výroba

Jedná se automatizované výrobní jednotky, které mohou být vybaveny ohýbacím strojem v kombinaci se strojem na zpracování konců trubek. Celou jednotku je, možné propojit manipulátorem a zásobníkem.