Produkty

Zastupované společnosti

Jednoúrovňový ohýbací stroj BVA 42 SM 3

Cenově výhodný volně programovatelný ohýbací automat pravo nebo levostranné provedení

Popis a vlastnosti

Pro kusovou výrobu, malé, střední a velké série

Jednoúrovňový ohýbací stroj BVA 42 SM 3 R byl koncipován, zachování velice příznivé ceny pro vysoce kvalitní ohýbání hydraulických trubek v rozmezí průměru od 6 do 42 mm, při síle stěny 1 - 3 mm a ohýbacích poloměrech až 1,5 x D. Tento stroj nabízí maximální flexibilitu a je možné jej použít jak pro výrobu jednotlivých dílů, ale tak i pro malo a velkosériovou výrobu - Vlastnost, že "trubky musí být ohnuty rychle, spolehlivě a s vysokou mírou opakovatelnosti"se odráží v praktickém použití. A to vše při zachování ověřené kvaliti MOBITEC za atraktivní ceny, vhodné též pro Vaše potřeby ohýbání – samozřejmě s použitím techniky servomotorů.

 • universální
  na tomto stroji můžete ohýbat trubky dráty různých materiálů. Dále je možné jít do specielních ohýbacích poloměrů.
 • přesný
  trubky jsou ohýbány rychle přesně a s vysokou opakovatelností.

BVA 42 SM 3 Od průměru Ø 4,0 mm do Ø 42,0 mm

 • programovatelný
  ohýbací automat je jednoduchý na obsluhu. Programuje se na fóliové tastatuře a na monitoru. Volitelná rychlost na všech třech osách. Jednotlivé programové kroky jsou zobrazovány na monitoru a je možné připojit počítač.
 • mnohostrannost
  BVA najde uplatnění všude tam kde se ohýbají dráty a trubky. Například sériová výroba vzorková výroba, vývoj a výzkum, hydraulika opravárenství sanita a instalatérství školy a učňovská zařízení.
 • flexibilita
  BVA je na přání možno vybavit kolečky které umožní jednoduché přemístění