Produkty

Zastupované společnosti

Manipulace s nástroji

Výměna nástrojů

Výměna nástrojů je kritickým faktorem v výrobním procesu lisování. Nabízené systémy na výměnu nástrojů firmy AGAB zjednodušují a urychlují tento proces a také podstatně zlepšují pracovní podmínky pro obslužný personál. Nabízené systémy jsou vždy přizpůsobeny potřebám zákazníkům.

Upínací systémy

Rychlá výměna nástrojů pro snížení obslužných časů vyžaduje upínací příslušenství, které je bezpečné, ale také jednoduché a tím zajistí rychlé, ale bezpečné upnutí nástrojů. Sortiment firmy AGAB obsahuje jak mechanické upínače, tak i hydraulické a umožňuje flexibilní nebo plně automatické upnutí.

Magnety

Nabízíme i široký sortiment magnetů pro zdvihání těžkých dílů a plechů, jako pomocníka pro adaptér WG 1000 tak i pro separaci plechů, nebo plochých plechových dílů.

Olejovací systémy

Olejovací systémy firmy AGAB mají za úkol chránit nástroje před opotřebením, ale zároveň snižují spotřebu spotřebovaného oleje. Přesné dávkování a stejnoměrné rozprostření oleje se zaručuje pomocí vysokotlakých trysek. Rozdílné šíře válců a jejich druh je volitelný dle požadavků zákazníka.